ladowanie

Ładowanie

Kategorie

Znajdź Ogłoszenie

Filtr Ofert

Rejon:
Kraj:
TransportoweUSŁUGI
Do negocjacji

Transport samochodów Wynajem LAWETY pomoc drogowa AUTOLAWETA przyczepa 2T Śląsk!

Transportowe | 2019-02-16 05:16:10 | Miasto: Tychy,, Śląskie , Polska

 WYNAJEM AUTOLAWETY IVECO z kabiną sypialną DMC - 3.5T - kat. B Autolaweta posiada pełny pakiet ubezpieczeń OC, AC, NNW oraz ASSIASTANCE na terenie całej UE. Klimatyzacja, webasto, CD, USB. Wyposażona w pasy transportowe, trójkąt, apteczkę, kamizelki odblaskowe. W OFERCIE RÓWNIEŻ PRZYCZEPA DIGICROSS ładowność 2T! Istnieje możliwość wynajęcia Autolawety wraz z doświadczonym kierowcą! Wystawiamy faktury VAT.  REZERWACJA TELEFONICZNA 602 315 273.

Do negocjacji

Transport na lotnisko Katowice Pyrzowice bus transfer wynajem dowóz odbiór samoc

Transportowe | 2019-02-14 14:32:03 | Miasto: Katowice, , Śląskie , Polska

 Nasze firmy przewozowe usługę przewozy na lotnisko Pyrzowice kierują do podróżnych chcących się dostać z domu na lotnisko w Pyrzowicach, dojechać z firmy na samolot, z dworców na port lotniczy. Przywozimy, odwozimy, zawozimy osoby na i z lotniska na wskazany adres, miejsce, pod drzwi. Transport z lotniska w Katowicach gości, dojazdy, transfery osób między lotniskami Pyrzowice - Balice - Okęcie. Dostępna jest bogata flota, luksuswych marek, wygodnych, komfortowych pojazdów:

Do negocjacji

Transport Przeprowadzki

Transportowe | 2019-02-11 10:46:18 | Miasto: Suwałki, , Podlaskie , Polska

 Profesjonalne usługi, sprawdzona firma, miłe podejście do klienta, 24h Co ważne, nasza firma jest uczciwą- nie zmieniamy ustalonych wcześniej cen podczas pracy, albo pod koniec wykonanej usługi. Przewożony przez Nas towar jest ubezpieczony. Odbiór i utylizacja mebli, sprzętu RTV i AGD, wanien, kaloryferów, zbędnego złomu, gabarytów, sprzętu elektronicznego, instrumentów muzycznych (pianina, fortepiany ), sejfów, kas pancernych, kwiatów oraz innych towarów

filtr_button