ladowanie

Ładowanie

Kategorie

Znajdź Ogłoszenie

Baner top
Baner top

Ogłoszenia

Międzynarodowy portal ogłoszeniowy

PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA !!!!!!!!

Aktualnie wszystkie ogłoszenia oraz banery na stronę są darmowe! Jeśli dodasz takie ogłoszenie lub baner to je najpierw proszę dodać ale nie płacić . Ogłoszenie lub reklama i tak  zostanie dodana !!!!!!


Ogłoszenia dodawane na stronie internetowej będą losowo dodawane do Gazetki reklamowo– ogłoszeniowej Bielszczanin która jest dostarczana bezpłatnie do mieszkań, biur, instytucji na terenie Bielsko Biała . Żywiec. Cieszyn .Czechowice - Dz. Kozy. Kęty. Skoczów. Jasienica. Jaworze Szczyrk.. Bystra. Wilkowice w nakładzie 40.000 tyś Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, zamienić , 
Tanio zareklamować swoją firmę i usługę? – zgłoś się do nas! LUB SAM DODAJ REKLAMĘ WCHODZĄC W ZAKŁADKĘ DODAJ BANER DO GAZETY
Z nami dotrzesz do każdego na terenie powiatu Bielsko Biała . Żywiec. Cieszyn .Czechowice - Dz. Kozy. Kęty. Skoczów. Jasienica. Jaworze. Szczyrk.. Bystra. Wilkowice.
ATRAKCYJNE CENY!
Gazetka jest dostarczana do mieszkań, biur, instytucji.
Nakład 40.000 tys.
Promocyjne ceny od 2.70 zł cm2
Zamieszczając reklamę w naszej Gazecie Reklamowo -Ogłoszeniowej
Przez miesiąc umieścimy twoją reklamę na stronie internetowej www.bielszczanin.pl baner po prawej stronie strony internetowej z prze kierowaniem na Państwa stronę.