Pierścien Atlatów - co to jest

Pierścien Atlantów – co to jest i jak działa? Jak go nosić?

Pierścień Atlantów i jego symbolika to znane narzędzie wzmacniające, które pomagają chronić, harmonizować i równoważyć pole energetyczne danej osoby. Korzystne właściwości energetyczne pierścienia pomagają osłonie aury i redukowaniu wpływu szkodliwych częstotliwości.

Pochodzenie i właściwości pierścienia Atlantów

Pierścień Atlantów, pierwotnie wykonany z gliny i został odkryty około 1860 roku w jednym z grobowców starożytnego Egiptu przez francuskiego egiptologa i markiza o nazwisku d’Agrain. Artefakt został odziedziczony przez wnuczkę badacza, która wyszła za mąż za znanego radiestetę, jakim był André de Belizal. Pierścień został przez niego zbadany, a jego wiek określono na kilka tysięcy lat. Ozdobne geometryczne symbole pierścienia zostały umieszczone według specjalnego układu, któremu przypisuje się wiele właściwości. Projekt pierścienia Atlantów jest oparty jest na zasadach Świętej Geometrii i zawiera wiele elementów złotego podziału.

Belizal stwierdził, że geometryczne kształty pierścienia tworzą subtelne, lecz silne pole energetyczne o zauważalnych wibracjach. Jego jakość energetyczna, którą nazwano „falami Luksoru”, ma zapobiegać niepożądanym zmianom wzorców energetycznych, które tworzą znakomitą tarczę ochronną dla każdego, kto nosi ten artefakt. Pierścień zwiększa zdolności intuicyjne oraz pomagała w rozwijaniu umiejętności telepatycznych. Okryty wzór o niesamowitych właściwościach znalazł swoje zastosowanie w wielu narzędziach energetycznych, jednak wciąż najpopularniejszym miejscem jego obecności zostały pierścienie.

Jak nosić pierścień Atlantów?

Pierścień Atlantów pomaga w rozprowadzaniu uzdrawiającej energii po całym ciele. Jeśli chcesz, aby działał na Twoje pole energetyczne przez cały czas, noś go tak, jak będzie Ci najwygodniej. Niektórzy właściciele pierścienia Atlantów noszą go powieszonego na łańcuszku i wciąż czerpią z niego szereg korzyści. Pierścień, gdziekolwiek umieszczony, będzie chronił i wzmacniał pole energetyczne noszącej go osoby.

Jeśli pragniesz wzmocnić jakiś szczególny i konkretny aspekt swojego emocjonalnego, duchowego lub psychicznego dobrobytu, możesz zdecydować się na wybranie konkretnej ręki i palca, na którym pierścień będzie noszony.

  • Lewa ręka – pasywność: Noszony na niej pierścień będzie służył jako ochrona przed niechcianą energią. Pomoże w zharmonizowaniu emocji i pobudzi kreatywność oraz intuicje.
  • Prawa ręka – aktywność: Pierścień noszony na prawej ręce, pierścień będzie chronił daną osobą podczas wysyłania energii. Będzie miało to wpływ na kontrole sytuacji i myśli.

W przypadku poszczególnych palców, tutaj wpływ pierścienia Atlantów wyróżnia się na takich płaszczyznach jak:

  • Mały palec – prawa ręka: Równowaga duchowa i emocjonalna; lewa ręka: Empatia i komunikacja
  • Palec serdeczny – prawa ręka: Inspiracja; lewa ręka: Kreatywność
  • Środkowy palec – prawa ręka: Spokój i mądrość; lewa ręka: Dyscyplina i skupienie
  • Palec wskazujący – prawa ręka: Radość i optymizm; lewa ręka: Przywództwo i siła
  • Kciuk – prawa ręka: Silna wola; lewa ręka: Zdecydowanie i asertywność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 3 =