Pierścień atlantów u celebrytów

Pierścień atlantów a celebryci. Kto ze znanych osób nosi pierścień atlantów?

Pierścień Atlantów, zgodnie z tym co wskazuje jego nazwa, jest związany z mityczną cywilizacją, która zamieszkiwała zaginioną Atlantydę. Atlantyda, zgodnie z podaniami, miała leżeć pomiędzy Ameryką Północną a Europą, a jej mieszkańcy dysponowali wyrafinowaną technologią i doskonałą znajomością magii. W wyniku wielkiej powodzi Atlantyda i jej mieszkańcy zniknęli, zalani wodami oceanu. Legendy mówią również, że niektórzy ludzie z Atlantydy zostali uratowani; Uważa się, że mieszkali w Egipcie, Ameryce Środkowej i Południowej, Indiach i Tybecie, skąd ponownie mogli wpływać na świat i szerzyć swoje nauki.

Pierścień, który jest znany jako pierścień Atlantów (https://www.czarymary.pl/p_775_pierscien_atlantow) został znaleziony podczas wykopalisk archeologicznych w Egipcie w XIX wieku. Wiele osób przypisuje mu szczególne znaczenie. Ma on chronić przed negatywnymi energiami, służy więc jako amulet. Mówi się również, że ma moc uzdrawiania i daje użytkownikowi siłę do przezwyciężania trudności życiowych. Z tego powodu od lat 90. XX wieku cieszy się on w naszym kraju dużą popularnością, co jest zasługą wykorzystania pierścienia Atlantydy przez narodowe gwiazdy branży rozrywkowej.

Tomasz Jacyków z Pierścieniem Atlantów

Tomasz Jacyków to znany stylista, który słynie z niekonwencjonalnego podejścia do mody. Dlatego też nikogo nie powinno dziwić, że to właśnie on został „przyłapany” z Pierścieniem Atlantów na palcu. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że aspekty mistyczne są chętnie wykorzystywane rzez stylistów, jednak w przypadku Jacykowa sytuacja wygląda nieco inaczej. Sam celebryta przyznał, że jest osobą niezwykle emocjonalną i wrażliwą, co w tej branży nikogo szczególnie nie dziwi. Stąd właśnie może pojawiać się teoria, że dla Jacykowa Pierścien Atlantów może mieć szczególne znaczenie. Chociaż sam zainteresowany nie wypowiadał się na ten temat, to fani przypisują niezwykła rolę temu mistycznemu dodatkowi. Czyżby fakt, że ostatnio Jacyków wydaje się być wyciszony i szczęśliwy jest właśnie zasługą pierścienia, który na jego palcu można było zauważyć przed laty?

Pierścień na palcu Andrzeja Nejmana

Andrzej Nejman to kolejna osoba w polskim show-biznesie, która dała się przyłapać z Pierścieniem Atlantów na palcu. Ten aktor, reżyser i tłumacz jest człowiekiem wielu talentów, jego życie rodzinne jest wolne od skandali, a przedsięwzięcia, za które się zabiera, zwykle kończą się sukcesem. Czy Pierścień Atlantów, który był widziany na jego palcu ma z tym związek? Niestety, sam aktor nie wypowiadał się na jego temat, nam więc pozostają tylko domysły. Jednak fakt, że jego relacje osobiste, można określić mianem wzorowych, brak jest skandali z jego udziałem, a na koncie ma wiele sukcesów, dają wiele do myślenia.

Piotr Kupicha również nosi Pierścień Atlantów

Znany z zespołu „FEEL” Piotr Kupicha również został przyłapany przez fotoreporterów z mistycznym Pierścieniem Atlantów na palcu. Aktor, w przeciwieństwie do pozostałych celebrytów, zabrał głos w tej sprawie. W jednym z wywiadów radiowych, zapytany o pierścień, stwierdził, że dla niego to tylko biżuteria, modny dodatek. Nie wiemy, czy faktycznie muzyk nie przywiązuje do niego większej wagi, jednak i tak życzymy mu, aby pierścień przyniósł mu zdrowie i szczęście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =