Jak zniszczyć fałszywy pierścień atlantów

Fałszywy pierścień atlantów – co to jest i jak się go pozbyć?

Wierzono, że pierścień atlantów to silny amulet, który oczyszcza biopole.  Według legend ocaleni mieszkańcy Atlantydy po jej zatopieniu rozpierzchli się po świecie i właśnie w Egipcie pozostawili jeden ze swoich pierścieni. Magiczny przedmiot odkryto w wykopaliskach, jednak za przedmiotem podążała nadnaturalna sława.

Fałszywy pierścień atlantów

Pierścień ma wygrawerowane na swojej powierzchni tajemnicze symbole, które mają chronić osobę go noszącą przed negatywną energią. Sławę przyniósł mu radiesteta Andre de Belizal, który twierdził, że pierścień emituje fale radiowe. Współcześnie pierścień cieszy się popularnością wśród ezoteryków, którzy przypisują mu silne znaczenie energetyczne. Jednak warto pamiętać, że jak każde narzędzie naznaczone symbolami magicznymi taka biżuteria może przyciągać różne rodzaje sił. Co więcej, nawet ezoterycy wskazują, że samo noszenie pierścienia w błędny sposób, może sprowadzić na nas nieszczęście. Również palec, który wybierzemy, ma duże znaczenie przy działaniu magii amuletu atlantów.  Jeśli naszą intencją jest ochrona przed negatywną energią i lękami, to bardzo często wybór pierścienia atlantów będzie przysłowiowym strzałem w kolano. Osoby o wewnętrznych problemach mogą przyciągać złe siły, a pierścień będzie dodatkowym magnesem na nieszczęścia. Kontrowersje dotyczące fałszywego pierścienia atlantów narastają nie tylko wśród naukowców, którzy nie widzą dowodów na pozytywne działanie amuletu. Chrześcijanie i egzorcyści szeroko mówią o zagrożeniach, które niesie używanie takiej biżuterii. Jeśli jednak pod wpływem impulsu zakupiłeś fałszywy pierścień atlantów, a od jakiegoś czasu masz wrażenie, że nie wszystko układa się po Twojej myśli, powinieneś poznać skuteczne sposoby na pozbycie się go.

Jak pozbyć się fałszywego pierścienia atlantów

Jakie są skuteczne sposoby na zniszczenie fałszywego pierścienia atlantów? W przypadku magicznych amuletów i symboli nie wystarczy wyrzucenie przedmiotu do kosza. Jeśli masz taką możliwość, możesz spróbować zbadać amulet wahadłem energetycznym, aby ocenić jego energię. Jednak jeśli nie jesteś w stanie tego określić, potrzebne jest oczyszczenie fałszywego pierścienia atlantów. Jednym ze sposobów jest użycie na nim kryształu górskiego, który skutecznie neutralizuje zanieczyszczenia energii. Jeśli jednak dalej odczuwasz szkodliwe skutki noszenia amuletu, to możesz go poświęcić naturalnym żywiołom. Ezoterycy zalecają utopienie pierścienia w rzece lub morzu, a gdy nie masz takiej możliwości, możesz go zakopać w lesie pośród drzew. Innym sposobem jest oddanie go do doświadczonego ezoteryka, który poradzi sobie z energią drzemiącą w pierścieniu, a Ty nie będziesz naznaczony szkodliwym działaniem amuletu.

Uwolnij się od pierścienia atlantów

Magiczne amulety i symbole zawsze nabywamy z najlepszymi intencjami. Chcemy ochronić się przed złą energią i chorobami. Jednak czasami symbole, które są wyryte na pierścieniu atlantów, przyciągają pecha, a nawet złe siły. Nie warto igrać z losem i próbować przeczekać, aż zła fortuna minie. Pozbądź się fałszywego pierścienia atlantów, zanim narobi u Ciebie szkód, które będzie ciężko naprawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =